Teatr Współczesny w KrakowiePrzypominamy, że dla klasy, której uda się zebrać najwięcej środków (w przeliczeniu na jednego ucznia) mamy specjalną nagrodę ufundowaną przez jednego z rodziców z naszej szkoły: zwycięska klasa otrzyma bilety na wybrane przez siebie przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Krakowie a po przedstawieniu dzieci będą miały możliwość zerknięcia za kulisy i dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu teatru na krótkiej lekcji.

Prosimy skarbników klas, aby dokonali wpłat na przekazane mailowo konto Rady Rodziców najpóźniej w dniu 12.12.2018 (środa).

Z kolei rodziców, którzy chcieliby w tym roku wesprzeć naszą działalność, zachęcamy do zrobienia wpłaty w najbliższych dniach (poniedziałek), tak aby wpłacone środki zostały podliczone do rankingu konkursowego.

 

Niecodzienne spotkanie z teatrem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *