W pierwszej kolejności dziękujemy za okazane zaufanie i przekazane wpłaty na fundusz Rady Rodziców.

Dzięki pomocy Pana Rafała Komarewicza, radnego miejskiego , jesteśmy na dobrej drodze do otrzymania od UMK dodatkowych 30 000zł na tzw. „środki czystości” oraz jako dodatkowe środki dla świetlicy. Fundusze powinny być dostępne od kwietnia, co oznacza, że w przyszłym roku szkolnym w/w składki nie powinny być zbierane.

Na początku roku postawiliśmy sobie pewne cele. Poniżej, krótkie podsumowanie naszej działalności – w odniesieniu do efektów, jakie postawiliśmy osiągnąć w tym roku:

  • Poprawić stan zieleni na podwórku szkolnym – nawiązaliśmy kontakt z ZZM oraz rozpoczęliśmy prace mające na celu przygotowanie całościowej wizji otoczenia szkoły. Wraz ze zbliżającą się wiosną rozpoczniemy realizację prac.
  • Zaktywizować działania świetlicy – zorganizowaliśmy fundusze celowe na nagrody w konkursach świetlicowych.
  • Rozpocząć akcję odświeżenia wyglądu naszej szkoły od remontu stołówki – jesteśmy w trakcie przygotowania projektu nowej stołówki, mamy też zabezpieczone środki na wykonanie projektu, który zostanie finalnie zrealizowany w wakacje.

Cele, nad którymi będziemy dodatkowo pracować w tym semestrze:

  • Powtórzyć ubiegłoroczny piknik
  • Wygrać budżet obywatelski na infrastrukturę rekreacyjną wokół szkoły

 

Podsumowanie I semestru 2018/19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *