Rok temu walczyliśmy wspólnie o rewitalizację boiska sportowego głosując na projekt Ani Jakubiak w ramach Budżet Obywatelskiego miasta Krakowa. Niestety projektowi zabrakło zaledwie kilkudziesięciu punktów.
Z pomocą przyszedł Pan Rafał Komarewicz, Radny Miasta Krakowa, dzięki któremu udało się wprowadzić do Budżetu Miasta na rok 2021 poprawkę zapewniającą środki na rewitalizację boiska. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że mamy w naszej dzielnicy radnych, którzy dostrzegają problemy szkół i pracują nad poprawą warunków w jakich uczą się nasze dzieci.
Uczniowie mogą teraz cieszyć się nowoczesnym miejscem do gry w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę. Została także wymieniona cała infrastruktura towarzysząca obiektowi.

 

Zakończony remont boiska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *