Po covidowej przerwie zaczynamy działać z nową energią. W ostatnich miesiąca zakończyło się kilka inicjatyw, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie lata. Widoczne, długofalowe efekty naszych starań motywują nas do dalszej pracy w celu poprawy funkcjonowania naszej szkoły.
Najważniejsze cele Rady Rodziców SP32 na rok 2020/21:
  1. Poprawa jakości nauczania i relacji rodzic-szkoła przez budowę systemu ankiet regularnie pracę nauczycieli.
  2. Praca nad integracją i widocznością naszej społeczności – organizacja pikniku oraz głosowania BO w przyszłym roku.
  3. Praca na rzecz wyrównania szans – zaangażowanie w rozwiązywanie problemów socjalnych
  4. Promocja sportu i kultury fizycznej
Ruszamy w nowy rok szkolny z nową energią