Drodzy Rodzice,

Poniżej przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie działalności RR w ubiegłym roku szkolnym.

Naszymi głównymi celami na ubiegły rok było:

– rozpoczęcie programu remontów i odświeżenia wnętrz naszej szkoły oraz

– rozpoczęcie prac związanych z lepszym zagospodarowaniem podwórka

W wakacje udało się w szkole odświeżyć salę gimnastyczną i wykonać część prac w stołówce.

Remont Sali został sfinansowany częściowo z budżetu szkoły, z darowizny (5000zł) taty jednego z naszych dzieci, który chciał pozostać anonimowy oraz częściowo z dodatkowych środków, które szkoła otrzymała po interwencji Pana Komarewicza.

Remont Stołówki początkowo miał być finansowany z programu Stołówka+, jednak po negatywnym rozstrzygnięciu konkursu zdecydowaliśmy się rozopcząć prace na własną rękę pomimo brakach w planie finansowym projektu.

Do tej pory pozyskaliśmy środki z następujących żródeł:

– celowa dotacja w wydz. edukacji MK,

– pieniądze, które wszyscy solidarnie zbieraliśmy we wrześniu 2018r jako składka na RR,

– przychód z Pikniku,

– wpłatę celową od Państwa Carella oraz

– kilka mniejszych wpłat celowych od czterech rodzin.

Przy realizacji prac otrzymaliśmy również niematerialną – ale równie cenną – pomoc w postaci darmowych projektów, wizualizacji architektonicznych oraz nadzoru architektonicznego od architekta – taty jednego z naszych dzieci. Dziękujemy również za polecenie kontaktu do wykonawcy prac.

Na rewitalizację podwórka otrzymaliśmy środki od Rady Dzielnicy – pozwoli to na sfinansowanie pierwszej części prac. O drugą część walczymy w Budżecie Obywatelskim.

Nasz projekt ma nr 1 w dz VII – „Zielony Ogród Zabaw”.

Wszystkie szczegółowe rozliczenia można uzyskać kontaktując się z nami.

Jeszcze raz dziękujemy wszyskim zaangażowanym za ubiegły rok – pamiętajcie,że to co zrobimy jako Rodzice Dzieci SP 32 – tak naprawdę zależy tylko od Nas!

Podsumowanie działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/2019