Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Stanisławy – naszej szkolnej sekretarki, która w naszej pamięci pozostanie na zawsze jako „Pani Stasia” – osoba, która nad wszystkim czuwa i wszystkiego dopilnuje. Rada Rodziców w imieniu całej społeczności rodziców naszej szkoły składa szczere wyrazy współczucia.

W związku z uroczystościami pogrzebowymi, które będą miały miejsce w najbliższy czwartek (8.10)  – praca szkoły będzie zreorganizowana w taki sposób aby nauczyciele i pracownicy szkoły mogli uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Pani Stanisławy – tj. w godzinach uroczystości pogrzebowych będą zorganizowane „łączone klasy” oraz opieka nad dziećmi w świetlicy. Szczegółowy plan pracy placówki został ogłoszony przez Librusa. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.

 

 

Pożegnanie Pani Stasi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *