fot.: Fakty Kaliskie

Czy nasza szkoła może wyglądać tak jak na zdjęciu poniżej?

Oczywiście, że może! Zdjęcie przedstawia jedną z Kaliskich szkół, która dzięki wieloletniej mobilizacji rodziców oraz dyrekcji przeszła totalną metamorfozę. Artykuł na ten temat opublikowały „Fakty Kaliskie”:

Skontaktowaliśmy się z Dyrekcją aby dowiedzieć się jak możliwa była realizacja takiego przedsięwzięcia. Kluczowym czynnikiem okazał się być czas i determinacja – projekt zajął kilka lat, remontowano sale jedną po drugiej. Chcielibyśmy powtórzyć podobne przedsięwzięcie również w naszej szkole. W pierwszej kolejności chcemy odświeżyć pomieszczenie stołówki – choć może „odświeżyć” to w tym kontekście złe słowo – chcielibyśmy aby nasz nowa stołówka wywoływała taki sam efekt Wow! jak zdjęcia kaliskiej szkoły! Tym razem środki na remont będą pochodziły głównie od rodziców, którzy zgodzili się zaangażować ten projekt i zrealizować go bez względu na zebrane środki ze zbiórki RR – jednakże chcielibyśmy aby jakiś stopniu był to projekt całej społeczności szkolnej – sposób partycypowania w projekcie będzie zależał od efektu zbiórki na RR oraz głosowania Państwa przedstawicieli.

Czy nasza szkoła może tak wyglądać?