W związku z doniesieniami o niebezpiecznych incydentach jakie miały miejsce w naszej dzielnicy:

„Kraków. Podejrzany mężczyzna zaczepił dwie dziewczynki w okolicy Młynówki Królewskiej”
Poprosiliśmy Dyrekcję szkoły o poruszenie tego tematu przez wychowawców z naszymi dziećmi; ponadto poprosiliśmy o zorganizowanie spotkań ze Strażą Miejską/Policją.
Jedna z kamer szkolnego monitoringu została ustawiona tak aby obejmować wejście do szkoły i fragment chodnika i skwerku po drugiej stronie ulicy.
Razem z Panią Dyrektor będziemy zwracać się do Rady Dzielnicy o instalację kamery obejmującej zasięgiem cały skwer. Szkoła wyraziła zgodę na instalację takiej kamery na budynku szkoły.
Poprawa bezpieczeństwa dzieci w naszej szkole